Book your future event

21-24 WRZEŚNIA 2022

Siedziba główna firmy Meccanotecnica,
Torre de’ Roveri - Bergamo (Włochy).

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Impreza przemysłowa w stylu "Open House" ma na celu pokazanie zwiedzającym najnowszych innowacji w dziedzinie introligatorstwa oraz wymianę pomysłów i projektów dotyczących przyszłości przemysłu książkowego.

Każdego dnia, pokazy na żywo pokażą jak produkować książki w sposób bardziej wydajny i ekonomiczny.

W samym sercu Lombardii, w Bergamo, przez cztery dni można zapoznać się z naszymi rozwiązaniami w zakresie cyfrowego i offsetowego wykańczania książek.

Ponieważ jest to wydarzenie wyłącznie na zaproszenie, wyślij swoje zgłoszenie jeśli jesteś zainteresowany udziałem, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą.

Zamów zaproszenie

Firma Meccanotecnica zastrzega sobie prawo do oceny zgłoszeń przed ich akceptacją.

2018

Ostatnia edycja

W ostatniej edycji wydarzenia w 2018 r. wzięli udział goście z całego świata:

Bądź jego częścią
316

odwiedzających

36

Z krajów

>
130000

Wyprodukowanych książek

2

Linie produkcyjne

Automation

Automatyzacja

Rosnąca konkurencyjność rynkowa i presja cenowa skłaniają drukarnie cyfrowe i introligatornie do poszukiwania rozwiązań umożliwiających zwiększoną wydajność i produktywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Jak odnieść sukces na rynku na którym nakłady stopniowo maleją?

Odpowiedzią na wszystkie te wyzwania jest AUTOMATYZACJA, która zmienia reguły gry i stanowi klucz do optymalizacji procesów produkcyjnych.

Przyjdź i porozmawiaj z nami o tym

Automatyczny trójnóż do wykańczania książek drukowanych cyfrowo

Challenge

NOWE WYZWANIE

Pojawia się jednak nowe wyzwanie, które wydaje się nadchodzić szybciej niż większość przewidywała: brak wykwalifikowanej siły roboczej do prowadzenia zakładów poligraficznych i introligatorskich.

Jak możemy sprostać temu wyzwaniu i zachować konkurencyjność i rentowność?

Odpowiedź nie jest łatwa. Mimo to nowe strategie mogą pomóc drukarzom w obsłudze introligatorni przy mniejszej liczbie operatorów dzięki integracji procesów produkcyjnych lub przejściu na druk cyfrowy i przyjęciu nowych modeli biznesowych.

PRZYJDŹ I ZOBACZ TO NA ŻYWO
Process Integration

INTEGRACJA PROCESÓW

Integracja procesów wykończeniowych w liniach Uniplex i Multiplex pozwala sprostać tym wyzwaniom, zwiększając wydajność, zmniejszając liczbę pracowników i obniżając koszt jednostkowy książki.

Te automatyczne linie zbierająco-szyjące zapewniają najbardziej wydajny sposób produkcji książek, eliminując pośrednie operacje i procesy nieprodukcyjne, takie jak przechowywanie i transport wstępnie zebranych składek.

AUTOMATYCZNA LINIA DO ZBIERANIA I SZYCIA

Process Integration

CYFROWA PRODUKCJA KSIĄŻEK

W cyfrowej produkcji książek wybór między drukiem arkuszowym a rolowym opiera się głównie na cyklu produkcyjnym i różnorodności formatów i podłoży, które powinny być brane pod uwagę. Czynniki takie jak średnia długość nakładów, zmienność formatów między tytułami, rodzaje papieru i gramatury oraz ogólna wielkość produkcji to wszystkie elementy, które należy uwzględnić i ocenić.

Automatyczne maszyny do szycia książek do cyfrowego druku gamy Universe pozwalają introligatorom precyzyjnie znaleźć właściwą wersję dla swojego modelu biznesowego, pomagając im otworzyć nowe możliwości rynkowe, zwiększyć efektywność i zmniejszyć koszty.

Połączenie UNIVERSE, automatycznej maszyny do szycia książek, stacji do oklejania grzbietu PROXIMA do przygotowania książek w twardej oprawie oraz trójnoża pozycjonuje się jako wydajne i opłacalne rozwiązanie do produkcji wysokiej jakości książek w niskich nakładach.