Wysokowydajne

Przemysłowe maszyny introligatorskie

Grupa Meccanotecnica jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji automatycznych maszyn do szycia książek oraz linii zbierających i szyjących dla przemysłowej produkcji książek.

Meccanotecnica od 1964 roku produkuje maszyny dla przemysłu introligatorskiego specjalizując się w automatycznych maszynach do szycia książek znanych na całym świecie pod marką ASTER, która stała się synonimem niezawodności i wysokiego poziomu wydajności.

Pojawienie się druku cyfrowego doprowadziło do opracowania nowych rozwiązań w zakresie szycia nićmi, które są w stanie produkować książki w niskim nakładzie i z szybkimi zmianami, a także obejmują cały proces produkcji książki: od oprawy bloku do trójstronnego cięcia.

UNIVERSE to marka obejmująca automatyczne maszyny do szycia książek do druku cyfrowego, arkuszowego i z roli, które mogą osiągnąć niezrównane poziomy wydajności i niezawodności. Oklejarka grzbietu PROXIMA automatyzuje przygotowanie książek do oprawy złożonej, a w pełni automatyczny trójnożowy trymer TRIMMING przetwarza niskie nakłady do jednej książki nawet ze skrzydełkami.

O nas

Firma

Grupa Meccanotecnica jest wiodącym światowym producentem maszyn i linii do automatycznego szycia książek zarówno w technologii druku offsetowego, jak i cyfrowego w odniesieniu do przemysłowej produkcji książek.

Sieć sprzedaży

NA SWIECIE

  • 4 ODDZIAŁY FIRMY NA ŚWIECIE
  • 47 PRZEDSTAWICIELI NA ŚWIECIE
Ostatnie stanowisko

Media i informacje

Ostatnie stanowisko

CASE STUDY

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?