Wysokowydajne

Przemysłowe maszyny introligatorskie

Grupa Meccanotecnica, założona w 1964 roku, jest wiodącym na świecie producentem automatycznych maszyn do szycia książek ,oraz linii do wykańczania druku offsetowego i cyfrowego oraz przemysłowej produkcji książek.

Dział badawczo-rozwojowy stanowi 35% personelu Meccanotecnica i prowadzi firmę która jest dostawcą kompleksowych rozwiązań, opracowującą nowe produkty w zakresie wykańczania książek, od maszyny do klejenia grzbietowego , przez trójnóż z trzema nożami, aż po perfekcyjną oprawę.

Do chwili obecnej Meccanotecnica posiada tysiące instalacji, a dzięki 4 oddziałom i 47 przedstawicielom na całym świecie, udaje jej się dotrzeć do firm introligatorskich na całym świecie.

Celem Meccanotecnica jest dostarczanie drukarniom i introligatorniom rozwiązań do produkcji wysokiej jakości książek, które tworzą wartość i generują zyski.

O nas

Firma

Grupa Meccanotecnica jest wiodącym światowym producentem maszyn i linii do automatycznego szycia książek zarówno w technologii druku offsetowego, jak i cyfrowego w odniesieniu do przemysłowej produkcji książek.

Sieć sprzedaży

NA SWIECIE

  • 4 ODDZIAŁY FIRMY NA ŚWIECIE
  • 47 PRZEDSTAWICIELI NA ŚWIECIE
Ostatnie stanowisko

Media i informacje

Ostatnie stanowisko

CASE STUDY

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?