Odkryj nasze

USŁUGI

Usługa

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

W celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia klientów, zapewniamy wsparcie naszych najlepszych i najbardziej doświadczonych techników.

INFOLINIA +48 785 127 121

Zespół wsparcia posprzedażowego zapewnia wsparcie techniczne na miejscu oraz za pośrednictwem infolinii od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 CET.

SERWISOWANIE ZDALNE

Nasi klienci mają dostęp do usługi serwisowania zdalnego. Nasi technicy świadczą usługi rozwiązywania problemów technicznych przez Internet oraz wykonują zdalną diagnostykę.

INSTALACJA I SZKOLENIA U KLIENTA

Zespół wsparcia posprzedażowego jest odpowiedzialny za instalację i testowanie urządzeń na miejscu oraz przeprowadzanie szkoleń pracowników klienta. Szkolenia odbywają się w siedzibie dystrybutora/klienta lub w siedzibie naszej firmy we Włoszech.
Nasi przedstawiciele na całym świecie posiadają w pełni przeszkolony zespół techników, którzy zapewniają wsparcie na najwyższym poziomie.

Usługa

OBSŁUGA I KONSERWACJA MASZYN

Prawidłowe użytkowanie oraz konserwacja urządzenia to klucz do zapewnienia wysokiej wydajności oraz „długowieczności” sprzętu. Każde urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie do zaplanowanych prac konserwacyjnych wraz ze szczegółowymi filmami wideo z instrukcją ich wykonywania.

Na życzenie klienta możliwe jest zawarcie odrębnej umowy na świadczenie usług serwisowych z zakresu konserwacji prewencyjnej, co pozwoli na zminimalizowanie czasów przestoju w okresach szczytów produkcyjnych.

Usługa

ZAPAS CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Prawidłowe zarządzanie częściami zamiennymi to optymalny sposób na zapewnienie maksymalnej satysfakcji klienta.
Zautomatyzowany system magazynowania i pobierania części Meccanotecnica umożliwia efektywne i szybkie zarządzanie częściami zamiennymi.
Części zamienne, które są dostępne w magazynie, wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia zapotrzebowania.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?