Media i informacje

-100 dni do targów Drupa

Aktualności
09 Mar 2020

-100 dni do targów Drupa Od 16 czerwca do 26 czerwca firma Meccanotecnica zaprezentuje swoje rozwiązania do wykańczania książek w hali 16/B42

Pozostało naprawdę niewiele czasu, za około 100 dni zaprezentujemy się podczas targów drupa, największego wydarzenia z branży graficznej.

Zespół firmy Meccanotecnica przygotowuje się do zaprezentowania wielu ulepszeń kilku maszyn nowej generacji wraz z nową propozycją koncepcyjną, która ma na celu lepsze spełnienie wymagań naszych obecnych i potencjalnych klientów.

Rozwój techniczny naszych rozwiązań podąża ścieżką, która opiera się na trzech dobrze zdefiniowanych kierunkach:

  • Integracja procesów
  • Zwiększenie automatyzacji
  • Lepsza wydajność

Integracja procesów

Celem jest zmniejszenie liczby głównych etapów w procesie produkcji, unikając obchodzenia się z papierem lub półproduktem. Rezultatem jest bardziej wydajny proces i obniżenie kosztów produkcji. Podczas targów drupa, wysiłek ten będzie wyraźnie widoczny zarówno poprzez rozwiązania w wykańczaniu książek w druku offsetowym jak i cyfrowym wraz z naszymi rozwiązaniami do produkcji książek w druku na żądanie. 

Zwiększenie automatyzacji

Nie jest tajemnicą, że zmniejszają się nakłady, a liczba tytułów które introligator musi przetwarzać w ciągu dnia, rośnie. Automatyzacja znajduje się zatem na szczycie listy wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się producenci książek.

Podczas targów drupa, specjalnie zaprojektowany proces produkcyjny odsłoni możliwości naszych rozwiązań do produkcji książek w druku na żądanie. Nowe generacje linii Universe Web, Inline i Trimming zademonstrują, w jaki sposób ograniczyć do minimum operacje wymagane do zmiany formatu, oszczędzając cenny czas operatora i upraszczając korzystanie z maszyn.

Lepsza wydajność

Technologia ‘Pełnego Cyklu’ zwiększyła wydajność maszyny do szycia książek asterPRO, umożliwiając szycie książek bez pustego ściegu. Podczas targów Drupa ten innowacyjny system szycia zostanie przedstawiony jako "rodowita" cecha w nowej "propozycji koncepcyjnej", której celem będzie nadanie nowego impulsu do produkcji książek w offsecie.

Odkryj nasze rozwiązania podczas targów drupa

Podobnie jak w poprzednich edycjach, nasze rozwiązania znajdziesz w Hali 16/B42. Powierzchnia licząca ponad 600 mkw będzie obejmować prawie całe portfolio naszych maszyn introligatorskich i linii wykańczających. Co więcej, w tym roku, Universe Web, automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego zostanie również zaprezentowana w strefie partnerskiej.

Bądźcie na bieżąco!

Book your future…z nami!

Do pobrania

Aktualności

Do pobrania

MEDIA KIT

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?