Media i informacje

Buchbinderei S.R. Büge

Case study
Uniplex-asterTOP
25 May 2016

Buchbinderei S.R. Büge liczy na najlepszą wydajność Uniplex z asterTOP w celu osiągnięcia niezrównanych poziomów wydajności

W 1962 roku, miłość do książek i dążenie do perfekcji w zakresie produkcji książek skłoniły Siegfrieda R. Büge do założenia małej, podwórkowej introligatorni w Celle w Niemczech.

Ówczesna mała introligatornia to obecnie nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające wykwalifikowanych pracowników i wykorzystujące maszyny najnowszej generacji. Buchbinderei S.R. Büge opracowała proces produkcji książek i broszur, zapewniając najwyższą jakość oprawy i maksymalną niezawodność.

WYZWANIE

Wykończenie w jak najkrótszym czasie książek z dużą ilością stron, a ponadto, przetwarzanie składek z cyfrowych maszyn drukarskich.

ROZWIĄZANIE

UNIPLEX z asterTOP to najszybsza linia na rynku, idealnie nadająca się do produkcji wyrobów takich jak: pamiętniki, książki dla dzieci, albumy, roczne raporty i kroniki.

UNIPLEX stanowi idealne rozwiązanie, kiedy konieczne jest zapewnienie wysokiej wydajności. Dzięki rekordowej szybkości rzędu 18 tys. cykli na godzinę w połączeniu z asterTOP, UNIPLEX zapewnia wyjątkową wydajność pod względem produkcji szytych książek.

Rozwiązanie minimalizuje koszty produkcji poprzez eliminację obsługi pośredniej i nieprodukcyjnych procesów, takich jak składowanie i transport zebranych składek. Dzięki kompaktowej konfiguracji, urządzenie Uniplex jest obsługiwane tylko przez jedną osobę.

WYNIK

Najwyższa niezawodność i niezrównana wydajność.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?