Media i informacje

Canon Future Promotion Forum & Production Printing Business Days

Canon Future Promotion Forum & Production Printing Business Days
Wydarzenia
Fotografia z kampanii firmy Canon “Speed”-historia emocjonalnego druku
25 Sep 2019

Firma Meccanotecnica weźmie udział w trzydniowym wydarzeniu w miejscowości Poing, w Niemczech.

Od 24 do 26 września firma Meccanotecnica będzie obecna jako partner firmy Canon w dziedzinie wykańczania książek w Centrum Obsługi Klienta w Poing.

Canon Future Promotion Forum (24/09) zapewni innowacyjną platformę dla ekspertów branżowych, aby dzielić się spostrzeżeniami, inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi zwiększania zaangażowania klientów i poznawania najnowszych innowacji w zakresie druku cyfrowego.

Canon Production Printing Business Days (25/09-26/09) będzie idealnym miejscem dla dostawców usług druku, poszukujących gotowych rozwiązań dla druku, które z kolei napędzają przyszłościowe modele biznesowe.

WYKAŃCZANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KSIĄŻEK DRUKOWANYCH Z ROLI

Przy stoisku firmy Meccanotecnica goszczący będą mieli okazję spotkać nasz zespół i zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technicznymi do zastosowań w produkcji wysokiej jakości książek drukowanych bezpośrednio z roli.

Universe Web,automatyczna niciarka, integruje procesy rozwijania i cięcia, pozwalając na ekonomiczne oprawianie krótkich i średnich serii oraz na produkcję wysokiej jakości książek.

Inline, wielofunkcyjna oklejarka, służąca do klejenia i oprawy zszytych bloków książkowych lub do miękkiej oprawy.

Trimming, kompaktowy trójnóż z całkowicie automatyczną konfiguracją uzupełnia wysoko zautomatyzowaną linię, pozwalając na wykonywanie różnorodnych zmian bez konieczności interwencji operatora.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?