Media i informacje

C&C Joint Printing CO., (Hong Kong) Ltd.

Case study
25 Jun 2016

C&C – krok w przyszłość dzięki maszynie Uniplex z asterTOP - rozwiązaniu zapewniającemu niespotykane osiągi w zakresie szycia książek

C&C jest jedną z wiodących firm poligraficznych w Hongkongu, o długich tradycjach i dobrej reputacji. Dzięki zaawansowanym technologiom i profesjonalnej wiedzy C&C jest w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi poligraficzne oraz kompleksowe rozwiązania poligraficzne, aby wyjść naprzeciw różnym potrzebom klientów.

Od momentu założenia C&C zróżnicowała cele swojej działalności, oferując druk książek, druk komercyjny, druk zabezpieczony, druk opakowań, jak również druk z sieci, druk cyfrowy, druk kart, itp. Firma na bieżąco ulepsza swoją technologię i modernizuje wyposażenie, aby zwiększyć wydajność produkcyjną i jakość.

WYZWANIE

Zwiększenie wydajności procesu szycia poprzez ograniczenie siły roboczej potrzebnej do produkcji książek i jednocześnie zwiększenie wydajności produkcyjnej.

ROZWIĄZANIE

Po pomyślnym wprowadzeniu systemu zbierającego i szyjącego Uniplex z asterTOP w krótkim czasie dodano kolejną maszynę.

UNIPLEX z asterTOP to najszybsza linia na rynku, idealnie nadająca się do produkcji wyrobów takich jak: pamiętniki, książki dla dzieci, albumy, roczne raporty i kroniki.

Dzięki rekordowej szybkości rzędu 18 tys. cykli na godzinę, w połączeniu z asterTOP, UNIPLEX zapewnia wyjątkową wydajność pod względem produkcji szytych książek. Rozwiązanie minimalizuje koszty produkcji poprzez eliminację obsługi pośredniej i nieprodukcyjnych procesów, takich jak składowanie i transport zebranych składek. Dzięki kompaktowej konfiguracji, urządzenie Uniplex jest obsługiwane tylko przez jedną osobę.

WYNIK

Proces jest teraz zarządzany w sposób bardziej skuteczny i efektywny, co oznacza oszczędności pod względem siły roboczej i umożliwia osiągnięcie zamierzonego celu wzrostu produkcyjności.

Do pobrania

Case study

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?