Media i informacje

drupa 2020

drupa 2020
Wydarzenia
31 Jan 2020

Meccanotecnica zaprezentuje innowacyjne rozwiązania do wykańczania książek w Düsseldorfie, w Niemczech

Od 16 do 26 czerwca, Düsseldorf będzie najważniejszą sceną dla graficznego i drukarskiego przemysłu na skalę światową.

Wiodące na świecie targi technologii drukarskich oferują wyjątkowe możliwości tworzenia sieci kontaktów i stanowią potencjał do doskonałych transakcji handlowych. To właśnie tu innowacje są wprowadzane na rynek, nowe modele biznesowe są opracowywane i nowe partnerstwa są zawierane.

Nie ma innego wydarzenia branżowego, które ma tak wielką międzynarodową popularność jak wiodące targi technologii drukarskich. Ponad połowa odwiedzających przyjeżdża na targi Drupa z konkretnymi projektami inwestycyjnymi. W 2016 roku więcej niż 260.000 decydentów z 183 krajów odwiedziło targi Drupa.

Wejdź na stronę wydarzenia i zaplanuj wizytę na naszym stoisku: Hala 16/boks 42.

Hala 16

Hala 16 znajduje się w pobliżu wejścia wschodniego i głównego szlaku pieszego, który łączy wszystkie pawilony.

STOISKO B42

Meccanotecnica zaprezentuje swoje rozwiązania do wykańczania książek i przedstawi światowe premiery zarówno dla druku offsetowego jak i cyfrowego na rozległym obszarze 609 mkw. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć wydajność, by zmniejszyć jednostkowy koszt książki, czy też zarządzać ultraniskimi nakładami aż do jednej książki, Meccanotecnica ma rozwiązanie.

PORTFOLIO ROZWIĄZAŃ

Firma Meccanotecnica produkuje przemysłowe maszyny do oprawy książek obejmując cały proces ich produkcji, począwszy od sklejania bloku książkowego do trójstronnego cięcia.

Jako wiodący producent automatycznych niciarek i linii do szycia książek zarówno w wersji offsetowej jak i cyfrowej, oferujemy również maszyny do oprawy książek w celu ich wykańczania. INLINE stacja nakładająca warstwę kleju na grzbiet książki oraz na pasek grzbietowy z papierem krepowanym na zszyte bloki książkowe wraz z funkcją prasowania grzbietu książki i przymocowania wyklejki. TRIMMING- nowy kompaktowy trójnóż, zdolny do wykonywania różnorodnych zmian bez konieczności interwencji operatora, a także potrafiący zarządzać nakładami aż do jednej książki.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?