Media i informacje

Hucais Printing - podawanie z arkuszy w technologii cyfrowej

Case study
25 Jun 2016

Hucais Group – popularyzacja druku dzięki zastosowaniu druku cyfrowego i Universe Sewing

Hucais Printing Group to wiodąca światowa firma, założona w 1988 roku przez prezesa Chengwen Chena. Grupa weszła do grona dziesięciu najlepszych firm poligraficznych w Chinach i jest jedną z największych drukarni cyfrowych w Azji.

Dzięki stabilnej sieci dziewięciu oddziałów i ponad 4000 pracowników, firma zapewnia spersonalizowane usługi poligraficzne i popularyzuje druk zgodnie z wizją jej założyciela sprzed kilku lat. W ostatnim czasie grupa weszła na rynek giełdowy new third board NEEQ w Pekinie.

WYZWANIE

Zwiększenie wydajności procesu wykańczania druku cyfrowego poprzez ograniczenie siły roboczej potrzebnej do produkcji książek, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produkcyjnej.

ROZWIĄZANIE

Po pomyślnym wprowadzeniu Universe, etap modernizacji działu szycia zakończyło uruchomienie pięć kolejnych maszyn. Universe Sewing - zautomatyzowana maszyna do składania i szycia.

Niciarka do szycia książek UNIVERSE umożliwia drukarniom cyfrowym, wydawcom i introligatorniom uzyskanie najwyższej jakości wykańczania książek w produkcji nisko- lub średnionakładowej książek drukowanych cyfrowo. Najbardziej popularne zastosowania to publikacje o zróżnicowanej treści, takie jak książki fotograficzne i kroniki oraz katalogi luksusowych marek.

WYNIK

Każda jednostka zapewnia obecnie obróbkę ponad 50 tys. książek na miesiąc, z zachowaniem najlepszej jakości oprawy i spójności produkcji.

Proces jest teraz zarządzany w sposób bardziej skuteczny i efektywny, co oznacza oszczędności pod względem siły roboczej i umożliwia osiągnięcie zamierzonego celu wzrostu produkcyjności.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?