Media i informacje

Hucais Printing - podawanie z roli w technologii cyfrowej

Case study
19 Mar 2018

Hucais Printing zwiększa wydajność produkcji książek drukowanych cyfrowo dzięki zastosowaniu trzech maszyn Universe Sewing Web-Fed

Hucais Printing Group znajduje się w gronie 10 najlepszych firm poligraficznych w Chinach i jest jedną z największych drukarni cyfrowych w Azji.

Firma posiada już siedem pracujących maszyn Universe Sewing Sheet-Fed, produkujących codziennie tysiące wysokiej jakości szytych książek rozkładanych na płasko. Wśród nich najbardziej popularne zastosowania to twarde oprawy książek wykorzystywanych na uczelniach wyższych i dodruk książek z wyczerpanym nakładem.

WYZWANIE

Zarządzanie w ekonomiczny sposób produkcją książek drukowanych cyfrowo o niskim i średnim nakładzie, integracja procesu rozwijania i cięcia z roli.

ROZWIĄZANIE

Po wprowadzeniu dwóch zautomatyzowanych maszyn do składania i szycia książek Universe Sewing Web-fed wraz z Inline, modułową i wielofunkcyjną linią do klejenia grzbietów książek, zakupiono kolejną niciarkę, aby zwiększyć produkcyjność działu druku cyfrowego.

UNIVERSE SEWING WEB-FED jest idealnym rozwiązaniem dla drukarni cyfrowych, które potrzebują skutecznego zarządzania niskimi i średnimi nakładami, unikając nieproduktywnych czynności takich jak: rozwijanie, cięcie, układanie, paletowanie i obsługa papieru. Rozwiązanie umożliwia ekonomiczne oprawianie dowolnych nakładów oraz gwarantuje wytwarzanie wysokiej jakości książek. Dowiedz się więcej na temat tego rozwiązania: obejrzyj film i pobierz katalog.

WYNIK

Po instalacji maszyn Universe Sewing Web-Fed, technologia wykańczania druku cyfrowego jest bardziej wydajna dzięki ograniczeniu koniecznej siły roboczej i zwiększeniu produkcyjności.

Oznacza to mniejsze nakłady pracy wymaganej do załadowania maszyn, mniej wymaganej przestrzeni do układania stosów arkuszy i mniej obsługi papieru pomiędzy drukowaniem i szyciem.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?