Media i informacje

Iiden Printing

Case study
05 Oct 2017

Iiden Printing oferuje kreatywne oprawy książek dzięki Universe Sewing firmy Meccanotecnica

Założony w 2007 roku Iiden Printing to sklep, w którym każdy znajdzie własną, niespotykaną nigdzie indziej książkę. Strategia pana Choi przewidywała odróżnienie się od konkurencji poprzez zaoferowanie kreatywnych i spersonalizowanych produktów.

Z tego też powodu firma zainwestowała w maszynę Universe Sewing, która została zainstalowana w salonie wystawowym firmy, ponieważ - jak twierdzi pan Choi: „ważne jest pokazanie użytkownikowi końcowemu procesu szycia książki i niezliczonych kreatywnych zastosowań, jakie daje taki proces”.

WYZWANIE

Wyzwanie stanowiła produkcja atrakcyjnych i kreatywnych książek (otwarty grzbiet, spersonalizowane pamiętniki, książki fotograficzne, itp.)

ROZWIĄZANIE

Jedna automatyczna maszyna do szycia i składania książek - Universe Sewing.

Niciarka do szycia książek UNIVERSE SEWING umożliwia drukarniom cyfrowym, wydawcom i introligatorniom uzyskanie najwyższej jakości w produkcji niskonakładowej. Najbardziej popularne zastosowania to publikacje o zróżnicowanej treści, takie jak książki fotograficzne, personalizowane pamiętniki, kroniki, katalogi luksusowych marek i wszelkie inne kreatywne książki.

WYNIK

Firma ma teraz dostęp do nowego rynku książek wysokiej jakości o wyjątkowym wyglądzie.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?