Media i informacje

Introligatornia Pavan-asterPRO, automatyczna maszyna do szycia książek

Case study
Giovanni Cassini (Kierownik sprzedaży- Meccanotecnica), Fabio i Adriano Pavan (właściciele), Massimo Resentera (Przedstawiciel Handlowy firmy Meccanotecnica) i Michele Antonello (operator maszyn); w tle asterPRO, automatyczna maszyna do szycia książek
04 Nov 2019

Doświadczenie introligatorni Pavan w produkcji wysokiej jakości książek

Introligatornia Pavan została założona w 1979 roku jako laboratorium specjalizujące się w oprawie skórzanych albumów. Przez lata, po stopniowym wzroście pracy, rozwinęła się i stała się przemysłową firmą introligatorską, wyposażoną w wydajne maszyny.

“Produkujemy 1 650 000 książek rocznie, wszystkie szyte nićmi. 75% produkcji to oprawa miękka, podczas gdy pozostałe 25% to oprawa twarda ", mówi Adriano Pavan, założyciel i właściciel firmy.

Książki produkowane przez introligatornię Pavan charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o detale, od katalogów mebli i mody po publikacje dla firm projektowych mających siedzibę w regionie.

CEL

“Jesteśmy użytkownikami maszyn do szycia nićmi marki Aster od wielu lat i kiedy nadszedł czas, aby odnowić istniejące maszyny, wybór padł na rozwiązania oferowane przez firmę Meccanotecnica, które są znane ze swojej niezawodności i wszechstronności.”

ROZWIĄZANIE

“asterPRO, automatyczna maszyna do szycia książek jest rozwiązaniem wybranym w celu zagwarantowania jakości naszych produktów”.

REZULTAT

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z inwestycji; jest to rozwiązanie, które okazało się sprostać oczekiwaniom, a także zagwarantować wysoką zdolność produkcyjną i równie szybki czas przygotowania”.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?