Media i informacje

Logo-Universe, automatyczna linia do składania i szycia książek

Case study
Z lewej strony: Giovanni Cassini (Kierownik sprzedaży- Meccanotecnica), Alessandro Osto (Dyrektor-Logo) i Massimo Resentera (Przedstawiciel Handlowy firmy Meccanotecnica), w tle Universe, automatyczna linia do składania i szycia książek
31 Oct 2019

Doświadczenie firmy Logo w cyfrowej produkcji wysokiej jakości książek.

Logo jest grupą firm, założoną w 1998 roku, zajmującą się drukiem cyfrowym i offsetowym,wykańczaniem książek oraz produkcją wyrobów papierniczych. Z hasłem "Więcej niż druk" i zespołem liczącym 140 pracowników, firma Logo ma na celu wyjść poza druk i stać się prawdziwym partnerem dla klientów do świadczenia usług o wysokiej wartości dodanej.

Firma Logo buduje swoją przewagę konkurencyjną poprzez realizację strategii, która stawia cały punkt widzenia klienta w centrum uwagi, z misją spełnienia jego satysfakcji w najlepszy możliwy sposób i z misją szybkiego udzielania odpowiedzi na jego zapytania, aby stać się globalnym dostawcą.

Firma, mocno nastawiona i otwarta na innowacje, nieustannie inwestuje w oferowanie rozwiązań najnowszej generacji i jest w stanie obsłużyć szeroką gamę produktów w różnych branżach: od sektora produkcyjnego z instrukcjami obsługi, opakowaniami i etykietami, sprzedaży detalicznej stojaków ekspozycyjnych, do publikacji książek drukowanych offsetowo i cyfrowo.

CEL

“Produkujemy ponad 2 miliony książek rocznie i potrzebowaliśmy sfinalizować nasze wykończeniowe usługi w druku cyfrowym. Wydawcy są coraz bardziej wymagający jeżeli chodzi o niskonakładową produkcję wysokiej jakości książek. Dodatkowo, doświadczyliśmy problemów, takich jak luźne strony z użyciem papieru powlekanego o wysokiej gramaturze gdy produkuje się książki w oprawie klejonej”, mówi Alessandro Osto.

ROZWIĄZANIE

Universe, automatyczna linia do składania i szycia książek była odpowiednim rozwiązaniem do naszych potrzeb.

REZULTAT

Średni nakład książek wyprodukowanych cyfrowo to 40/50 kopii na tytuł. Universe, automatyczna maszyna do szycia książek, okazała się być niezawodnym rozwiązaniem, będącym w stanie zagwarantować stałą jakość produkcji; jest łatwa w użyciu, a czas przygotowania jest bardzo krótki między jedną pracą a następną.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?