Media i informacje

Meccanotecnica na targach Hunkeler Innovationdays 2023

Meccanotecnica na targach Hunkeler Innovationdays 2023
Aktualności
27 Jan 2023

Meccanotecnica zaprezentuje swoje rozwiązanie w zakresie cyfrowego wykańczania druku podczas Hunkeler Innovationdays 2023

Od 27 lutego do 2 marca, Lucerna ponownie stanie się międzynarodowym centrum światowej elity w dziedzinie cyfrowego przetwarzania papieru.

Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest NEXT LEVEL AUTOMATION. Podczas czterech dni skupimy się na prezentacjach na żywo i dyskusjach, pokazujących w jaki sposób inteligentne połączenie etapów pracy może łączyć pofragmentowane procesy i jak prowadzi to do większej wydajności.

Targi Hunkeler Innovationdays będą najlepszą okazją do zaprezentowania naszej automatycznej maszyny do szycia książek, przeznaczonej do uszlachetniania druku cyfrowego: UNIVERSE WEB. To rozwiązanie z ciągłym podawaniem umożliwia ekonomiczną produkcję książek w krótkich lub bardzo krótkich seriach.

Przyjdź i zobacz nasz UNIVERSE WEB, na naszym stoisku w hali 2.

Czekamy na Państwa na najważniejszym wydarzeniu roku na rynku druku cyfrowego!

Zarejestruj się pod tym linkiem: https://bit.ly/HID23


OBEJRZYJ FILM

Universe Web "Oficjalne wideo", automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego.

GDZIE JESTEŚMY

Meccanotecnica zaprezentuje UNIVERSE WEB w Hali 2.

UNIVERSE WEB = WYDAJNOŚĆ

UNIVERSE WEB integruje procesy rozwijania i cięcia. Jeśli przyjęto system druku z rolki na rolkę to główną zaletą tego rozwiązania jest obniżenie kosztów produkcji głównie dzięki zwiększonej produktywności w wyniku konsekwentnej oszczędności w podawaniu papieru i czasie załadunku.

UNIVERSE MARKA

UNIVERSE® to marka obejmująca automatyczne maszyny do szycia książek do druku cyfrowego, arkuszowego i z roli, które mogą osiągnąć niezrównane poziomy wydajności i niezawodności.

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?