Media i informacje

Meccanotecnica umożliwia stworzenie nowoczesnego zakładu wykańczania książek

Meccanotecnica umożliwia stworzenie nowoczesnego zakładu wykańczania książek
Aktualności
29 Apr 2024

Meccanotecnica, lider innowacji w zakresie uszlachetniania druku, wyrusza w ekscytującą podróż na targi drupa 2024 - rok dobrze prosperującego Smoka. Z wielką niecierpliwością Meccanotecnica jest gotowa do zaprezentowania szeregu przełomowych współprac i inicjatyw.
"Choć pewne szczegóły trzymamy w tajemnicy, nasi klienci mogą spodziewać się ekscytujących nowości i innowacji" - mówi Francesco Mussita, CEO Meccanotecnica. "Jesteśmy zaangażowani w kształtowanie przyszłości wykańczania książek. Chcemy podkreślić nasze zaangażowanie we wprowadzanie nowych rozwiązań do środowiska cyfrowego".

Temat Building the Modern Book Finishing Plant podkreśla wizję firmy Meccanotecnica polegającą na wyposażaniu drukarni w najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą im rozwijać się we współczesnym środowisku drukarskim.

Potężne partnerstwa napędzające innowacje
Meccanotecnica będzie współpracować z gigantami branży HP, Ricoh, Canon, Hunkeler, Topic Heroes, Legodigit, Burgo i Gruppo Padovana. Ta praca zespołowa umożliwia Meccanotecnica wykorzystanie wiedzy specjalistycznej tych firm w celu dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań swoim klientom. Z tak silną grupą firm współpracujących ze sobą, możliwości innowacji i rozwoju są nieograniczone.

Zachęcamy uczestników do odwiedzenia stoiska Meccanotecnica na targach drupa 2024, aby z pierwszej ręki zobaczyć, jak firma wyznacza kurs na przyszłość wykańczania druku.

Drupa 2024
Hala 1
Stoisko B21

DWIE ŚWIATOWE PREMIERY

Meccanotecnica zaprezentuje dwie zmieniające biznes premiery: nową generację udanej maszyny do szycia książek Universe Web, wraz z odwijakiem i obcinakiem firmy Hunkeler, do produkcji książek bezpośrednio z zadrukowanej cyfrowo rolki. Universe Web jest początkiem wielofunkcyjnej linii, w skład której wchodzi nowa Sirio, innowacyjna przemysłowa bindownica o dużej wytrzymałości do produkcji książek w krótkich seriach, aż do pojedynczej książki. W pełni automatyczny trójnóż firmy Meccanotecnica uzupełni linię, dostarczając książki gotowe do aplikacji w twardej lub miękkiej oprawie.

Do pobrania

Aktualności

Do pobrania

MEDIA KIT

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?