Media i informacje

Meccanotecnica w Hunkeler Innovationdays

Aktualności
22 Jan 2019

Zwiększona wydajność i wyższa jakość książek

Firma Meccanotecnica zaprezentuje nową Universe Web, automatyczną linię składającą i szyjącą do produkcji szytych książek bezpośrednio z roli.
Rozwiązanie zostanie zaprezentowane w połączeniu z Inline, modułową i wielofunkcyjną maszyną do oklejania oraz maszyną Trimming - nowym automatycznym trójnożem.

Universe Web

Universe Web wraz z modułami Hunkeler: UW6 (rozwijak) i nowa "Generation 8" CS8 (moduł cięcia poprzecznego) zaprezentują: zwiększoną produktywność, aby sprostać wymaganiom rynku, na którym ciągle pojawiają się nowe urządzenia atramentowe, zarówno pod względem prędkości, jak i jakości, szybszy czas przygotowania do pracy dzięki ulepszeniom w automatyzacji, zdolność samodzielnego uczenia się, oraz zwiększona ergonomia.

Inline

Inline, modułowe i wielofunkcyjne urządzenie do oklejania, zaprezentuje udoskonaloną stację Nipping, zaprojektowaną w taki sposób, aby zapewnić prasowanie książek do 4.000 kg. Proces zmniejsza grubość bloku i tworzy grzbiet w kształcie kwadratu, umożliwiając produkcję książek o wyższej jakości.

Linia zaprezentuje swoje wielofunkcyjne możliwości, produkując podczas wystawy książki w miękkiej oprawie i bloki książek do oprawy twardej z wyklejką i lamówką.

Trimming

Trimming, nowy kompaktowy trójnóż, oferuje wysoką jakość cięcia i pozwala na zarządzanie szeroką gamą formatów. Zostanie on zaprezentowany wraz z całkowicie przeprojektowanym interfejsem i monitorem wraz z udoskonalonymi urządzeniami ruchu.

Aplikacje

Podczas wystawy tysiące książek o wysokiej jakości zostanie wyprodukowanych we współpracy z największymi sprzedawcami cyfrowych maszyn drukarskich. Celem jest pokazanie cyfrowym drukarniom, jak tworzyć książki o najwyższej jakości poprzez połączenie niesamowitej jakości nowej generacji drukarek z nieodłączną jakością książek szytych na maszynach Meccanotecnica.

Dlaczego warto wziąć udział?

Hunkeler Innovationdays to obowiązkowe wydarzenie branżowe w zakresie druku cyfrowego i wykończania. Najlepsi światowi producenci spotkają się, aby zaprezentować następną generację wydajnej technologii dla druku cyfrowego. W związku z tym Meccanotecnica zaprezentuje Universe Web jako światową premierę oraz nowe udoskonalone wersje Inline i Trimming.

Gdzie i kiedy

Poniedziałek 25 lutego - czwartek 28 lutego 2019
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Hall 2 - Messe Luzern, Horwerstrasse 87
CH-6005 Luzern, Szwajcaria

REGISTER HERE

Do pobrania

Aktualności

Powiązane z

Media i informacje

Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09