Media i informacje

Najwyższa technologia i wysoka wydajność na targach Hunkeler Innovationdays 2023

Najwyższa technologia i wysoka wydajność na targach Hunkeler Innovationdays 2023
Aktualności
Kilka chwil z targów Hunkeler Innovationdays 2023 na stoisku firmy Meccanotecnica
10 Mar 2023

Next Level Automation to hasło przewodnie tegorocznych Hunkeler Innovationdays

Ponad 6500 odwiedzających wzięło udział w Innovationdays w Lucernie. Dwie hale i wystawcy premium witali klientów i prospektów z całego świata. Tegoroczna impreza miała międzynarodowy zasięg, a klienci przybyli nie tylko z Europy, ale ze wszystkich kontynentów.

Meccanotecnica zaprezentowała najważniejszy element linii do przygotowywania książek w twardej oprawie: automatyczną maszynę do szycia książek Universe Web.

„Te Innovationdays były niesamowite. Obserwowanie, jak partnerzy firmy Hunkeler najlepiej interpretują automatyzację i innowacje, jest interesujące. Zarówno drukarnie, jak i firmy wykończeniowe przywiozły swoje najlepsze rozwiązania, a my mogliśmy wreszcie wejść w interakcję z naszymi klientami i prospektami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne Innovationdays w 2025 roku” - mówi Giulia Sinatra, specjalista ds. marketingu firmy Meccanotecnica.

OBEJRZYJ WIDEO Z WYDARZENIA

Oficjalne wideo firmy Meccanotecnica na targach Hunkeler Innovationdays 2023.

UNIVERSE WEB

Universe Web to automatyczna maszyna do szycia książek do wykończenia druku cyfrowego, która integruje procesy odwijania i cięcia oraz pozwala na opłacalną produkcję książek szytych nićmi bezpośrednio z rolki.

PRODUKCJE NA ŻYWO

Podczas imprezy zademonstrowaliśmy produkcję fotoksiążek we współpracy z dużym dostawcą sprzętu drukarskiego, co pokazało, jak połączyć wysokiej jakości druk z wysokiej jakości wykończeniem. Współpracowaliśmy również z jednym z naszych włoskich klientów, firmą LEGODIGIT, aby zademonstrować produkcję trzech różnych prac drukowanych na tej samej roli. Rezultatem była bezproblemowa produkcja książek, którą umożliwiła inteligentna technologia kodów kreskowych. Ten tryb pracy konsekwentnie uwalnia czas operatora i umożliwia wydajną produkcję książek w krótkich seriach.

Do pobrania

Aktualności

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?