Media i informacje

Przedstawiamy nową oklejarkę Sirio Perfect Binder

Przedstawiamy nową oklejarkę Sirio Perfect Binder
Aktualności
10 Jan 2024

Grupa Meccanotecnica, jedna z wiodących firm w produkcji przemysłowych maszyn do wykańczania książek, z przyjemnością przedstawia wysoce oczekiwaną oklejarkę Sirio Perfect Binder, przełomowy postęp w technologii introligatorskiej. To najnowocześniejsze rozwiązanie zapewnia niezrównaną wydajność, precyzję i wszechstronność podczas produkcji wysokiej jakości, idealnie oprawionych książek w krótkich lub bardzo krótkich seriach.

Najwyższa wydajność w swojej kategorii

Oklejarka Sirio Perfect Binder jest najbardziej wydajna w swojej kategorii do bardzo krótkich serii i produkcji pojedynczych książek.

Unikalny i opatentowany system napędowy steruje trzema niezależnymi szczękami na stacjach załadunku i rozładunku bez zatrzymywania produkcji. Jednocześnie regulacja rozmiaru książki odbywa się automatycznie, eliminując potrzebę ręcznej obsługi. Ten poziom automatyzacji i wydajności prowadzi do zupełnie nowego poziomu produktywności i gwarantuje najwyższą wydajność produkcji.

Oklejarka pracuje z maksymalną prędkością 1350 cykli na godzinę przy efektywnej produkcji ultra krótkich serii 1090 książek na godzinę.

OBEJRZYJ ZWIASTUN

Sirio, wytrzymała oklejarka.

Najwyższa jakość produkcji

Oklejarka Sirio Perfect Binder oferuje kilka różnych funkcji zapewniających najwyższą jakość książek.

Każda stacja została zaprojektowana tak, aby ustanowić nowy standard w kategorii: stół roboczy, zaciski, narzędzie frezujące, systemy nakładania kleju, wałki bigujące, prasa wykańczająca i stacja rozładunku mają unikalne cechy, które pozytywnie wpływają na jakość produktu końcowego.

Wytrzymała oklejarka dla środowisk produkcyjnych 24/7

SIRIO to 3-tonowa oklejarka zbudowana na stabilnej, sztywnej i ciężkiej ramie. Taka konstrukcja gwarantuje większą precyzję procesów i dłuższą żywotność maszyny.

Łatwość użytkowania

Oklejarka Sirio jest wyposażona w zaawansowany sprzęt komputerowy i oprogramowanie, co znacznie wydłuża jej żywotność. Przemysłowy komputer steruje jej funkcjami, podczas gdy 17-calowy monitor dotykowy prezentuje wszystkie dane graficznie, zapewniając przyjazne dla użytkownika interfejs. Interfejs ten umożliwia prostą obsługę, szybką konfigurację i minimalne wymagania szkoleniowe.

Do pobrania

Aktualności

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?