Media i informacje

Rudolph Druck - Universe do wykańczania druku cyfrowego

Rudolph Druck - Universe do wykańczania druku cyfrowego
Case study
Od lewej: Günter i Veit Rudolph, dyrektorzy zarządzający
08 Mar 2024

W 1992 roku Günter Rudolph i jego żona Resi założyli Rudolph Druck jako firmę poligraficzną specjalizującą się w druku offsetowym i typograficznym.

Z biegiem lat, dzięki zaangażowanemu i profesjonalnemu personelowi, firma zyskała reputację niezawodnego dostawcy usług druku w Schweinfurcie. "Łączymy ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w produkcji poligraficznej. Dziś nasza firma jest wiodącą drukarnią, której priorytetem są najwyższej jakości produkty wydawnicze", mówi Günter Rudolph, dyrektor zarządzający Rudolph Druck.

Pierwszy ważny rozwój firmy datuje się na rok 1995, kiedy to firma przeniosła się do dawnego magazynu Raiffeisen w Ebertshausen. W tym samym roku Werner Enke dołączył jako współwłaściciel. Szybko rozpoznali rosnący trend druku cyfrowego i zdecydowali się wejść w tę dziedzinę w 2000 roku. Dwa lata później firma dodała do swojego parku maszynowego nową 2-kolorową maszynę do druku offsetowego ze stacją do uszlachetniania.

OBEJRZYJ FILM

"Jako firma innowacyjna i napędzana technologią, w 2013 roku otworzyliśmy drugą lokalizację w Schweinfurcie, w pełni poświęconą drukowi cyfrowemu i wykończeniu, aby lepiej służyć naszym klientom. W 2022 roku odświeżyliśmy nasze logo, stronę internetową i ogólny wygląd firmy, aby odzwierciedlić nasz ciągły wzrost i rozwój. Dzięki dwóm lokalizacjom specjalizującym się w druku offsetowym i cyfrowym jesteśmy podekscytowani przyszłością i gotowi do zaspokojenia potrzeb naszych klientów", kontynuuje Veit Rudolph.

WYZWANIE

"W przeszłości zlecaliśmy produkcję książek szytych nićmi firmie zewnętrznej. Jednak szukając maszyny do szycia nićmi, odkryliśmy Meccanotecnica. Współpraca z nimi pozwoliła nam być znacznie szybszymi i bardziej elastycznymi, ponieważ możemy teraz produkować wszystko we własnym zakresie".

ROZWIĄZANIE

"Uznaliśmy, że automatyczna maszyna do szycia książek Universe jest przyjazna dla użytkownika i wydajna w szyciu nićmi, a także pomogła nam szybko osiągnąć rentowność przy minimalnej ilości odpadów. Wybór Universe był dla nas oczywisty, ponieważ jest to najlepszy wybór dla książek drukowanych cyfrowo, zapewniając naszym klientom produkt najwyższej jakości".

WYNIKI

Czynniki środowiskowe, atramenty lub papiery nie mają wpływu na szycie nicią. Technika ta jest stosowana w celu zwiększenia trwałości i jakości naszych produktów, ponieważ jest bardzo pożądana zarówno przez naszych klientów, jak i branżę wydawniczą.

Do pobrania

Case study

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?