Media i informacje

Status operacyjny Grupy Meccanotecnica

Aktualności
18 Mar 2020

Informacje dotyczące zarządzania kryzysowego COVID-19

Dla nas w firmie Meccanotecnica kluczowe jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, partnerów i akcjonariuszy, ale jednocześnie ochrona zdrowia naszych pracowników oraz zarządzanie sytuacją kryzysową. Rozprzestrzenianie się koronowirusa zostało zdefiniowane przez WHO jako pandemia i musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa i sprostać temu wyzwaniu.

Bardzo poważnie podchodzimy do sytacji w pełni przestrzegając dyrektyw wydanych przez Rząd Włoski.

Uruchomiliśmy wszystkie niezbędne środki, aby umożliwić naszym pracownikom działanie w najlepszych możliwych warunkach. Z tego powodu także potwierdzamy naszą ciągłość operacyjną. Zależy ona od ciągłości wszystkich naszych podmiotów działających w łańcuchu dostaw, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Z tego powodu będziemy kontynuować wdrażanie działań organizacyjnych mających na celu minimalizowanie niedogodności tam, gdzie to możliwe.

Jeśli chodzi o pomoc techniczną, infolinia funkcjonuje, podczas gdy na wizytę technika u Klienta (z Włoch) wpływ mają decyzje dot. kwarantanny wprowadzone przez rządy.

Siła robocza w naszej włoskiej centrali została zredukowana do minimum. Pozostały personel pracuje zdalnie, zgodnie z literą i duchem dekretu. Wszystkie nasze spółki współistniejące: Book Automation (USA), Aster Europe (GER), Aster Polska (POL) oraz Aster Shenzhen (CHN) są w pełni działające z ewentualnymi ograniczeniami i/lub zawieszeniami interwencji technicznych – zgodnie ze środkami zapobiegawczymi wdrożonymi przez rządy.

Będziemy starać się dalej zachować równowagę między dobrem pracowników, które pozostaje naszym priorytetem, a potrzebami zarówno naszych partnerów jak i klientów.

Do pobrania

Aktualności

Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?