Media i informacje

Universe Web, automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego (podawanie ciągłe)

Universe Web, automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego (podawanie ciągłe)
Wykańczanie druku cyfrowego
Universe Web, automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego (podawanie ciągłe) wraz z Nipping, zintegrowanym systemem prasowania grzbietu książek
10 Nov 2020

Rozwiązanie dla cyfrowego druku książek o dużej objętości bezpośrednio z roli

UNIVERSE WEB, automatyczna maszyna do składania i szycia książek jest idealnym rozwiązaniem do ekonomicznej, nisko nakładowej produkcji wysokiej jakości książek drukowanych cyfrowo. Działania badawczo-rozwojowe zostały ukierunkowane na zagwarantowanie jak największej elastyczności w wyborze rodzaju i gramatury papieru, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wydajności, łatwości użytkowania z szybką i prostą konfiguracją oraz najwyższej jakości produkowanych książek.UNIVERSE WEB - NOWY OFICJALNY FILM

Universe Web "Oficjalne wideo", automatyczna maszyna do szycia książek do druku cyfrowego.

PROCES OBRÓBKI PAPIERU

Animacja całościowo ilustruje procesy, którym poddawany jest papier podczas produkcji książek. Od rozwijania zadrukowanej roli papieru, poprzez szycie książki, do prasowania grzbietu książki.

UNIVERSE WEB = WYDAJNOŚĆ

UNIVERSE WEB, wersja szyjąca z podawaniem z roli najlepiej odpowiada firmom skupiającym się na produktywności.

UNIVERSE WEB integruje procesy rozwijania i cięcia, i jeśli przyjęto system druku z rolki na rolkę to główną zaletą tego rozwiązania jest obniżenie kosztów produkcji głównie dzięki zwiększonej produktywności w wyniku konsekwentnej oszczędności w podawaniu papieru i czasie załadunku.


NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ

UNIVERSE WEB osiąga niezastąpioną i niezwykłą wydajność, która wyprzedza inne rozwiazania na rynku. Taki poziom wydajności wynika z nieustających wysiłków na rzecz poprawy i projektowania systemu transportujacego maszyny oraz z bardzo wydajnej stacji zbierania, która zawiera dwie pary cylindrów, które działają niezależnie w celu zwiększenia częstotliwości podawania i wydajności.

NAJLEPSZA TECHNIKA OPRAWY KSIĄŻEK

  • Szycie nićmi jest czysto mechanicznym procesem, na który nie mają wpływu tusze, papier czy też warunki otoczenia.
  • Właściwość otwierania książki na płasko jest nieodłączną cechą książek szytych nićmi nawet z dużą ilością składek. Nie jest to kwestia ustawienia maszyny lub możliwości operatora.
  • Szycie książek nićmi jest idealnym rozwiązaniem dla środowiska cyfrowego, zwłaszcza w porównaniu z innymi metodami oprawy klejonej takimi jak PUR, gdzie wymaga się, aby książki były pozostawione na noc przed sprawdzeniem, podczas gdy szyte książki mogą być natychmiast zatwierdzone do wysyłki.

Obejrzyj film "Powieść".


Powiązane z

Media i informacje

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?