O nas

Krótko o Grupie Meccanotecnica

Grupa Meccanotecnica jest wiodącym światowym producentem maszyn i linii do automatycznego szycia książek zarówno w technologii druku offsetowego, jak i cyfrowego w odniesieniu do przemysłowej produkcji książek.

GRUPA MECCANOTECNICA - INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Meccanotecnica S.p.A.

Torre De’ Roveri (Włochy)

Główna siedziba firmy oraz główny zakład produkcyjny.
Book Automation Ltd.

New Milford – CT (Stany Zjednoczone)

Oddział firmy (Dział Usług Posprzedażowych).
Aster Europe GmbH

Darmstadt (Niemcy)

Oddział firmy (Dział Sprzedaży i Usług Posprzedażowych).
Aster (Shenzhen) Co. Ltd.

Shenzhen (Chiny)

Oddział firmy (Dział Sprzedaży i Usług Posprzedażowych).
Aster Polska Sp. z o.o.

Łódź (Polska)

Oddział firmy (Dział Usług Posprzedażowych).

MARKI ASTER I UNIVERSE

Marki ASTER i UNIVERSE obejmują najszerszą dostępną na rynku ofertę niciarek do szycia książek -

od rozwiązań podstawowych typu asterEod po najszybsze maszyny asterTOP, L; od najnowocześniejszych linii zbierających i szyjących, takich jak Uniplex i Multiplex po nowe rozwiązania w dziedzinie wykańczania druku cyfrowego, takie jak Universe z podawaniem arkuszy lub z podawaniem z roli.

Znana na całym świecie marka niciarek do szycia książek Aster firmy Meccanotecnica jest synonimem najnowocześniejszej technologii. Stanowi również gwarancję niezawodności i najwyższych osiągów.

Universe to marka, która obejmuje niciarki do szycia książek na potrzeby wykańczania druku cyfrowego, zarówno z podawaniem arkuszy, jak i z podawaniem z roli.

Obecnie rozwiązania firmy Meccanotecnica pracują w firmach na całym świecie: od pojedynczych maszyn spełniających wszystkie potrzeby klienta aż po złożone automatyczne linie zbierające i szyjące.

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE WYKAŃCZANIA KSIĄŻEK

Aby utrzymać pozycję wiodącego producenta wysokiej klasy rozwiązań introligatorskich, dzięki innowacjom technologicznym wprowadziliśmy zmiany, które pozwoliły nam rozszerzyć ofertę produktów i zaproponować kompleksowe rozwiązania w zakresie pełnego procesu produkcji książek.

Zaprojektowane z myślą o produkcji niskonakładowej i szybkich zmianach formatów: modułowa i wielofunkcyjna linia wykańczająca do książek INLINE oraz w pełni zautomatyzowany trójnóż TRIMMING.

FILMY KORPORACYJNE

Krótki film na temat firmy, jej obiektów i specjalistycznych rozwiązań w zakresie wykańczania książek.

Film prezentuje zespół Meccanotecnica, przyjazne środowisko pracy oraz wiedzę specjalistyczną firmy.

BADANIA I ROZWÓJ

Ciągłe innowacje i najwyższa jakość rozwiązań inżynieryjnych to klucz do naszego sukcesu. Liczny zespół doświadczonych inżynierów nieustannie pracuje nad nowymi projektami i oprogramowaniem, aby spełnić oczekiwania introligatorów.

Nowe rozwiązania są poddawane symulacjom, a następnie testowane w warunkach rzeczywistych przed zatwierdzeniem do produkcji seryjnej.

WŁASNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY NAJWAŻNIEJSZYCH PODZESPOŁÓW

Meccanotecnica Group posiada własny dedykowany zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są wszystkie główne podzespoły. W naszym dedykowanym warsztacie mechanicznym trzy w pełni zautomatyzowane centra CNC i inne obrabiarki umożliwiają wytwarzanie kluczowych podzespołów, zapewniając najwyższą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

Najnowocześniejsza technologia = wyższa jakość dla naszych klientów.

NASZE MOTTO

Motto podkreśla nasze zaangażowanie na rzecz innowacji. Ponadto wyraża przeświadczenie, że KSIĄŻKA, ta drukowana, na nowo rozkwita. Dzieje się tak dzięki nowym modelom biznesowym wykorzystującym elementy różnych technologii druku (druk offsetowy i cyfrowy). W ten sposób kluczowa rola książki w PRZYSZŁOŚCI przemysłu wydawniczego i w naszym życiu zostaje utrzymana.

Download

Corporate Brochure

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

+48 42 645 70 09
Kontakt

CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE?