Over

Bedrijf

Voor de industriële productie van garengenaaide boeken, is de Meccanotecnica Group wereldwijd de toonaangevende fabrikant van automatische boekennaaimachines en -lijnen voor offset en digital print.

Verkoopnetwerk

WERELDWIJD

rilegatura libri in brossura
  • 4 VESTIGINGEN WERELDWIJD
  • 47 VERTEGENWOORDIGINGEN WERELDWIJD

Nog vragen?

Als u nog vragen heeft, kunt u ons altijd bellen.

+49 (0)6151/9284-0
Contact

AANVRAAGGEGEVENS